Handboogschutterij Cadier en Keer

Wintercompetitie Jeugd 2019-2020

Op 27 oktober begon de jeugd van Amicitia met 10 deelnemers aan de Wintercompetitie.

Op de volgende data wordt de competitie geschoten:

2 en 9 februari
In verband met de storm werd de wedstrijd van 9 februari afgelast. De wedstrijd wordt ingehaald op een ander te bepalen datum.
15 en 22 maart.

Uitslagen van alle rondes:

Ronde1234567
Michele Rubino133114166160168151
Arthur Toebosch177170102
Daniel Commen122119225156121
Zeppe Royakkers112153147161149128134
Tibbe God12173112127117105147
Wesley van Dijk144186152184175156176
Nanne van der Prijt221252263260259257
Orelie Kieboom1103789956782
Thijs Hanssen237227199225210217219
Frauke v.d.Wijngaard546710049

Stand Puntenklassement na 6 rondes:

Tibbe God18
Michele Rubino16
Wesley van Dijk16
Thijs Hanssen12
Zeppe Royakkers10
Nanne van der Prijt10
Daniel Commen8
Orelie Kieboom7
Arthur Toebosch4
Frauke v.d.Wijngaard0

Stand Gemiddelde klassement:

1Nanne van der Prijt8,400R
2Thijs Hanssen7,305R
3Wesley van Dijk5,586R
4Arthur Toebosch4,989R
5Michele Rubino4,956H
6Daniel Commen4,953H
7Zeppe Royakkers4,686H
8Tibbe God3,819H
9Orelie Kieboom2,667H
10Frauke v.d.Wijngaard2,250H

Stand Teams:

   
TEAM 1Michele Rubino12
Arthur Toebosch
TEAM 3Tibbe God12
Wesley van Dijk
TEAM 4Nanne van der Prijt12
Orelie Kieboom
TEAM 2Daniel Commen3
Zeppe Royakkers
TEAM 5Thijs Hanssen3
Frauke v.d.Wijngaard