Handboogschutterij Cadier en Keer

Wintercompetitie Jeugd 2019-2020

Op 27 oktober begon de jeugd van Amicitia met 10 deelnemers aan de Wintercompetitie.

Op de volgende data wordt de competitie geschoten:

8 en 22 december
12 en 26 januari
2 en 9 februari
15 en 22 maart.

Uitslagen van alle rondes:

Ronde12345
Michele Rubino133114166160
Arthur Toebosch177170
Daniel Commen122119225156
Zeppe Royakkers112153147161149
Tibbe God12173112127117
Wesley van Dijk144186152184175
Nanne van der Prijt221252263260
Orelie Kieboom110378995
Thijs Hanssen237227199225210
Frauke v.d.Wijngaard546710049

Stand Puntenklassement na 3 rondes:

Tibbe God12
Michele Rubino12
Wesley van Dijk11
Zeppe Royakkers8
Nanne van der Prijt8
Daniel Commen8
Thijs Hanssen7
Arthur Toebosch4
Orelie Kieboom4
Frauke v.d.Wijngaard0

Stand Gemiddelde klassement:

1Nanne van der Prijt8,300R
2Thijs Hanssen7,320R
3Arthur Toebosch5,783R
4Wesley van Dijk5,607R
5Daniel Commen5,183H
6Zeppe Royakkers4,813H
7Michele Rubino4,775H
8Tibbe God3,667H
9Orelie Kieboom2,758H
10Frauke v.d.Wijngaard2,250H

Stand Teams:

TEAM 1Michele Rubino12
Arthur Toebosch
TEAM 3Tibbe God6
Wesley van Dijk
TEAM 4Nanne van der Prijt6
Orelie Kieboom
TEAM 2Daniel Commen3
Zeppe Royakkers
TEAM 5Thijs Hanssen3
Frauke v.d.Wijngaard

 

Eikeltjes Toernooi

9e 3D Animal Ronde Cadier en Keer

klik hier voor info en inschrijven

26 en 27 september 2020

European 5 Nations
klik hier voor info en inschrijven