Handboogschutterij Cadier en Keer

Wintercompetitie 2018-2019

De wintercompetitie is weer begonnen met 23 schutters.

De uitslagen tot en met de tiende ronde:

Ronde:12345678910
Eddy Vaessens296302307322296306318313302305
Wain Sullot247238141183179177145199224152
Alex Beusen252256238267227266
Kelly Dobbelstein254246199218251163233233244193
Miranda Dobbelstein244236251237260256255280271278
Ruud Dobbelstein290275275271295304298304289284
Jef Engelen106477511572951305277
Benny Snijckers189242194244200215157200223
Eveline Engelen237204229
Harry Nijssen161171173182186199199201200165
Raymond God235233197203216230246248235210
Richard Hubers181186157173165137166149193149
Gilbert van Zeyl209221132119136133211
Nico van Dijk176159100137181144171101146
Mathijs Warnier333342324330326324318313318335
Abiel van Hees16769197162140192205149155185
Jo Warnier297311308306307322308300303318
Peter Hameleers303307314309303301307310321310
Esther Purnot248281306275283281296259269280
Danny Hartmans229258224261259241239265223
Ad Boumans281273259268274
Sjef Boumans295306285285309294288272294

Puntenklassement:

Harry Nijssen27
Raymond God25
Eddy Vaessens23
Ruud Dobbelstein22
Abiel van Hees19
Peter Hameleers18
Miranda Dobbelstein18
Jo Warnier17
Mathijs Warnier17
Nico van Dijk16
Esther Purnot15
Wain Sullot14
Benny Snijckers13
Danny Hartmans12
Kelly Dobbelstein12
Richard Hubers11
Gilbert van Zeyl11
Alex Beusen10
Jef Engelen10
Ad Boumans8
Sjef Boumans7
Eveline Engelen2

Gemiddelde klassement:

Mathijs Warnier9,064R
Peter Hameleers8,569R
Jo Warnier8,556R
Eddy Vaessens8,519R
Sjef Boumans8,111R
Ruud Dobbelstein8,014R
Esther Purnot7,717R
Ad Boumans7,528R
Miranda Dobbelstein7,133R
Alex Beusen6,972R
Danny Hartmans6,787H
Raymond God6,258H
Kelly Dobbelstein6,206R
Eveline Engelen6,204R
Benny Snijckers5,753H
Wain Sullot5,236R
Harry Nijssen5,103H
Gilbert van Zeyl4,607H
Richard Hubers4,600H
Abiel van Hees4,503H
Nico van Dijk4,059H
Jef Engelen2,373R

Stand bij de Teams:

   
TEAM 4Harry Nijssen27
Raymond God
TEAM 2Kelly Dobbelstein18
Miranda Dobbelstein
Ruud Dobbelstein
TEAM 6Mathijs Warnier18
Abiel van Hees
Jo Warnier
TEAM 1Eddy Vaessens16
Wain Sullot
Alex Beusen
TEAM 7Peter Hameleers13
Esther Purnot
Danny Hartmans
TEAM 5Richard Hubers12
Gilbert van Zeyl
Nico van Dijk
TEAM 3Jef Engelen9
Benny Snijckers
Eveline Engelen
TEAM 8Ad Boumans6
Sjef Boumans