Handboogschutterij Cadier en Keer

Wintercompetitie 2018-2019

De wintercompetitie is weer begonnen met 23 schutters.

De uitslagen tot en met de tweede ronde:

41234
Eddy Vaessens296302307322
Wain Sullot247238141183
Alex Beusen252256238267
Kelly Dobbelstein254246199218
Miranda Dobbelstein244236251237
Ruud Dobbelstein290275275271
Jef Engelen1064775115
Benny Snijckers189242194
Eveline Engelen237204229
Harry Nijssen161171173182
Raymond God235233197203
Richard Hubers181186157173
Gilbert van Zeyl209221132
Nico van Dijk176159100
Mathijs Warnier333342324330
Abiel van Hees16769197162
Jo Warnier297311308306
Peter Hameleers303307314309
Esther Purnot248281306275
Danny Hartmans229258224261
Ad Boumans281
Sjef Boumans295306285

Puntenklassement:

Eddy Vaessens12
Harry Nijssen12
Mathijs Warnier11
Raymond God10
Jo Warnier9
Richard Hubers8
Wain Sullot7
Peter Hameleers7
Alex Beusen7
Nico van Dijk6
Gilbert van Zeyl6
Esther Purnot5
Ruud Dobbelstein5
Abiel van Hees5
Kelly Dobbelstein4
Jef Engelen4
Danny Hartmans4
Ad Boumans3
Eveline Engelen2
Miranda Dobbelstein2
Benny Snijckers1
Sjef Boumans0

Gemiddelde klassement:

Mathijs Warnier9,229R
Peter Hameleers8,563R
Eddy Vaessens8,521R
Jo Warnier8,486R
Sjef Boumans8,204R
Ad Boumans7,806R
Ruud Dobbelstein7,715R
Esther Purnot7,708R
Alex Beusen7,035R
Danny Hartmans6,750H
Miranda Dobbelstein6,722R
Kelly Dobbelstein6,368R
Eveline Engelen6,204R
Raymond God6,028H
Benny Snijckers5,787H
Wain Sullot5,618R
Gilbert van Zeyl5,204H
Richard Hubers4,840H
Harry Nijssen4,771H
Abiel van Hees4,132H
Nico van Dijk4,028H
Jef Engelen2,382R

Stand bij de Teams:

TEAM 4Harry Nijssen12
Raymond God
TEAM 1Eddy Vaessens9
Wain Sullot
Alex Beusen
TEAM 2Kelly Dobbelstein9
Miranda Dobbelstein
Ruud Dobbelstein
TEAM 5Richard Hubers6
Gilbert van Zeyl
Nico van Dijk
TEAM 6Mathijs Warnier6
Abiel van Hees
Jo Warnier
TEAM 7Peter Hameleers3
Esther Purnot
Danny Hartmans
TEAM 8Ad Boumans3
Sjef Boumans
TEAM 3Jef Engelen0
Benny Snijckers
Eveline Engelen