Handboogschutterij Cadier en Keer

Wintercompetitie 2018-2019

De wintercompetitie is weer begonnen met 23 schutters.

De uitslagen tot en met de vijftiende ronde:

15123456789101112131415
Eddy Vaessens296302307322296306318313302305313310303306300
Wain Sullot24723814118317917714519922415220187112160152
Alex Beusen252256238267227266
Kelly Dobbelstein254246199218251163233233244193237
Miranda Dobbelstein244236251237260256255280271278247262262260261
Ruud Dobbelstein290275275271295304298304289284289292293303293
Jef Engelen10647751157295130527711692875587
Benny Snijckers189242194244200215157200223266232276260238
Eveline Engelen237204229238251225233
Harry Nijssen161171173182186199199201200165212220204190235
Raymond God235233197203216230246248235210219264252258252
Richard Hubers181186157173165137166149193149145150159177167
Gilbert van Zeyl209221132119136133211121150161147
Nico van Dijk176159100137181144171101146169144109140154
Mathijs Warnier333342324330326324318313318335334338330333318
Abiel van Hees16769197162140192205149155185222172202144171
Jo Warnier297311308306307322308300303318322282311301277
Peter Hameleers303307314309303301307310321310309310331323297
Esther Purnot248281306275283281296259269280278251
Danny Hartmans229258224261259241239265223236285241264264
Ad Boumans281273259268274269256280275
Sjef Boumans295306285285309294288272294284290291283

Puntenklassement:

Harry Nijssen42
Raymond God37
Abiel van Hees31
Eddy Vaessens29
Ruud Dobbelstein29
Benny Snijckers28
Mathijs Warnier27
Peter Hameleers26
Miranda Dobbelstein26
Nico van Dijk26
Jo Warnier25
Jef Engelen24
Danny Hartmans23
Wain Sullot17
Richard Hubers17
Esther Purnot16
Kelly Dobbelstein15
Gilbert van Zeyl13
Ad Boumans12
Eveline Engelen12
Alex Beusen10
Sjef Boumans9

Gemiddelde klassement:

Mathijs Warnier9,104R
Peter Hameleers8,620R
Eddy Vaessens8,517R
Jo Warnier8,469R
Sjef Boumans8,068R
Ruud Dobbelstein8,065R
Esther Purnot7,655R
Ad Boumans7,515R
Miranda Dobbelstein7,148R
Alex Beusen6,972R
Danny Hartmans6,923H
Raymond God6,478H
Eveline Engelen6,417R
Kelly Dobbelstein6,240R
Benny Snijckers6,222H
Harry Nijssen5,367H
Wain Sullot4,809R
Abiel van Hees4,689H
Richard Hubers4,544H
Gilbert van Zeyl4,394H
Nico van Dijk4,030H
Jef Engelen2,393R

Stand bij de Teams:

TEAM 4Harry Nijssen39
Raymond God
TEAM 2Kelly Dobbelstein25
Miranda Dobbelstein
Ruud Dobbelstein
TEAM 6Mathijs Warnier24
Abiel van Hees
Jo Warnier
TEAM 7Peter Hameleers23
Esther Purnot
Danny Hartmans
TEAM 3Jef Engelen21
Benny Snijckers
Eveline Engelen
TEAM 1Eddy Vaessens19
Wain Sullot
Alex Beusen
TEAM 5Richard Hubers15
Gilbert van Zeyl
Nico van Dijk
TEAM 8Ad Boumans12
Sjef Boumans
Eikeltjes Toernooi

8e 3D Animal Ronde Cadier en Keer

klik hier voor info en inschrijven

28 en 29 september 2019

European 5 Nations
klik hier voor info en inschrijven