Handboogschutterij Cadier en Keer

Wintercompetitie 2017-2018

De eindstand van de Wintercompetitie  werd tijdens de jaarvergadering op 26 april bekend gemaakt.
Raymond God werd met 1 punt voorsprong op de nummer 2 Peter Hameleers uitgeroepen tot Kampioen Wintercompetitie 2017-2018.
Peter was daarmee wel winnaar van de PB-trofee (beste senior na de winnaar).
Abiel van Hees was de beste jongere na de winnaar en ontving de PG-trofee.
Benny Snijckers had de hoogste gemiddelde score (9,2) en ook de meeste geschoten tienen.
Het winnende team bestond uit Harry Nijssen, Raymond God en Jef Boumans.

Raymond God

De uitslagen van de wedstrijden:

ronde1234567891011121314151617181920
Snijckers Benny324330331326332335335331331332332331330330335331333333336331
Beusen Alex233255237264252259233255275283269276275260270248265263240255
Vaessens Eddy336316332323328326337336336329330330327331334337325332326
Purnot Esther260236284298262283294276
Dobbelstein Miranda275239247262261295269271247246253276266258242257221255267
Dobbelstein Ruud259272260277266275287283277283293285301293287276276279269272
God Raymond280265299287300305291305291295274277300296308263298315301302
Boumans Jef286311309308312311300304305307304307309314303314306305312309
Nijssen Harry313322321331325325317324314325323319319320323323323323
Engelen Eveline246233272240235235255204248242229253217204249216257245235260
Engelen Jef1341131351211651151301671371458812412210292909511412384
Sullot Wain171157196171125106170146116165181153150164154149242187235207
Hameleers Peter291295307293326305304306306319297297280311312313321283319313
Pluymakers Jean8811311468951304331
v.Hees Abi‘l150180145238215176204156148165202163198140134205166144227195

Puntenklassement, eindstand:

1God Raymond46WINNAAR WINTERCOMPETITIE
2Hameleers Peter45PB-TROFEE
3Engelen Eveline36
4Boumans Jef36
5Dobbelstein Ruud34
6Snijckers Benny32
7Vaessens Eddy31
8Beusen Alex29
9Engelen Jef28
10v.Hees Abi‘l28PG-TROFEE
11Dobbelstein Miranda26
12Sullot Wain25
13Nijssen Harry24
14Purnot Esther14
15Pluymakers Jean0

Benny Snijckers

Gemiddelde klassement: (C= compound, R= recurve, H=hout)

Snijckers Benny9,207C
Vaessens Eddy9,168C
Nijssen Harry8,935R
Boumans Jef8,522R
Hameleers Peter8,469R
God Raymond8,128R
Dobbelstein Ruud7,736R
Purnot Esther7,615R
Beusen Alex7,176R
Dobbelstein Miranda7,174R
Engelen Eveline6,632R
v.Hees Abi‘l4,932H
Sullot Wain4,646R
Engelen Jef3,328R
Pluymakers Jean2,368R

Team 3

Stand Teams, eindstand:

1TEAM 3God Raymond33
Boumans Jef
Nijssen Harry
2TEAM 2Purnot Esther30
Dobbelstein Miranda
Dobbelstein Ruud
3TEAM 1Snijckers Benny24
Beusen Alex
Vaessens Eddy
4TEAM 4Engelen Eveline21
Engelen Jef
Sullot Wain
5TEAM 5Hameleers Peter12
Pluymakers Jean
v.Hees Abi‘l

 

 

Eikeltjes Toernooi

8e 3D Animal Ronde Cadier en Keer

klik hier voor info en inschrijven

28 en 29 september 2019

European 5 Nations
klik hier voor info en inschrijven