Handboogschutterij Cadier en Keer

Wintercompetitie Jeugd 2018-2019

Zondag 21 oktober heette Harry Nijssen wethouder Jacobs van de gemeente Eijsden-Margraten van harte welkom bij onze club. Hij bracht een bezoek aan onze lokaal  om zich op de hoogte te stellen van het reilen en zeilen binnen onze vereniging. Bovendien opende hij de Wintercompetitie met een welgemikt schot!

Wethouder Jacobs van de gemeente Eijsden-Margraten opent de nieuwe Wintercompetitie

Op de volgende data wordt er geschoten voor de competitie. Kun je eens niet? Zorg dat je dan vóór die datum een wedstrijd schiet en je briefje bij Harry inlevert.

21 oktober,
4 en 18 november,
2,9 en 23 december,
13 en 27 januari 2019,
10, 17 en 24 februari,
17 en 31 maart.

Persoonlijke uitslagen:

Ronde:1234567
Xsoran Stegerman87166111101124122
Mylene Husson121150175155147131
Dominick Hoofs135147138141169104126
Christian Lacroix83162133131107112154
Tessa Bijker179189192163195170
Zeppe Royakkers124120138154132139146
Tibbe God7081977811513591
Wesley van Dijk93105101129101160157
Thijs Hanssen201209218251251231233
Frauke v.d. Wijngaard9211310989106
Nienke Klerx146137157138166119
Orelie Kieboom73781156873120128
Melissa Weisspflog209211200207213196201

Na drie ronden werd de te schieten score weer aangepast. Dat heeft geleid tot de volgende stand in het puntenklassement:

Puntenklassement

Thijs Hanssen19
Wesley van Dijk14
Mylene Husson12
Zeppe Royakkers12
Christian Lacroix12
Melissa Weisspflog11
Dominick Hoofs11
Tessa Bijker10
Nienke Klerx8
Tibbe God8
Orelie Kieboom7
Frauke v.d. Wijngaard4
Xsoran Stegerman4

Gemiddelde klassement (R=Recurve, H=Hout)

Thijs Hanssen7,590R
Melissa Weisspflog6,843R
Tessa Bijker6,044H
Mylene Husson4,883H
Nienke Klerx4,794R
Dominick Hoofs4,571H
Christian Lacroix4,538H
Xsoran Stegerman4,200H
Wesley van Dijk4,029R
Zeppe Royakkers3,950H
Frauke v.d. Wijngaard3,393H
Tibbe God3,176H
Orelie Kieboom3,119H

Stand Teams:

TEAM 56Zeppe Royakkers12
9Thijs Hanssen
10Frauke v.d. Wijngaard
TEAM 17Tibbe God9
8Wesley van Dijk
TEAM 35Tessa Bijker9
12Orelie Kieboom
TEAM 42Mylene Husson9
11Nienke Klerx
13Melissa Weisspflog
TEAM 21Xsoran Stegerman3
3Dominick Hoofs
4Christian Lacroix