HBS Amicitia 1893

Handboogschutterij Cadier en Keer

Wethouder Jacobs opent Jeugdcompetitie!

Op zondag 21 oktober opende wethouder Jacobs van gemeente Eijsden-Margraten op feestelijke wijze de Jeugdcompetitie 2018-2019!
Onder applaus schoot de wethouder een pijn op de 18 meter, en gaf daarmee het startsein aan de 13 jeugdige schutters om aan hun eerste wedstrijd van dit seizoen te beginnen. Het belooft een spannende strijd te worden, tussen de 6 meiden en 7 jongens!

Warm onthaal nieuwe koning Amicitia 1893

Traditiegetrouw op de tweede pinksterdag: Het koningsschieten van Amicitia 1893.
Het voorspelt een mooie dag te worden wat het weer betreft. En zo geschiede…

Na een motiverende speech van onze penningmeester, was het moment aangebroken om de degens te kruisen… Wie wordt de koning 2018? Kan Ben het koningsschap prolongeren? Of wordt het een nieuw gezicht?
Het werd een warm gevecht, vooral in de zon. Pas op het einde van de strijd werd duidelijk wie de fel begeerde titel mee naar huis mocht nemen. Het verschilde uiteindelijk maar één punt met de nummer twee, Eddy Vaessens. Het was voldoende om Jo Warnier, met trots gevuld, zijn zoon, Mathijs te mogen feliciteren met het koningschap 2018. Hartelijk gefeliciteerd Mathijs Warnier!

Daar drinken we een biertje of een wotter op.

Uitslag koning 2018

Sjeng 2018

Op zondag 7 januari 2018 wamen de leden van Amicitia in grote getale bijeen om samen een nieuw sportief jaar in te luiden. Traditioneel deden wij dat door een ludieke wedstrijd te schieten met als inzet de Sjeng Trofee!

John en Peter Schillings bedachten weer een nieuwe raadselachtig blazoen. Een legpuzzel deze keer, bestaande uit 100 gekleurde vakjes.

Als winnaar werd op het einde van deze gezellige middag Eddy Vaessen uitgeroepen tot Sjeng 2018!

 

 

Zaterdag 9 december Haas en Konijn Avond: Een groot succes!

Het is inmiddels een mooie traditie: de Haas en Konijnavond van Amicitia!

De jeugd van de vereniging zijn de gastheren deze avond en leggen de senioren in de watten. Er werd een 4 gangen menu voorgeschoteld dat door de jongelui onder leiding van Adri en Brigit is klaargemaakt. De tafels waren prachtig gedekt. De gasten, ouders opa’s en oma’s en leden van de club werden door de jeugd verwend!

Hetw erd een lange dag voor de jongelui want tegen tien uur werd pas aan de afwas begonnen!

Wat zijn we trots op deze jonge mensen!

_

Rayonkampioenschap 2017

Met een mooie afvaardiging van Amicitia zijn wij naar Someren gegaan om deel te nemen aan de Rayonkampioenschappen.

De jeugd had het prima gedaan! Christiaan behaalde brons, Bart zilver en Viggo goud in hun klasse!
Bij de dames LB werd Miranda Rayonkampioen.

Cloutschieten 2017

Op 15 juli 2017 hield Amicitia 1893 haar jaarlijkse clubfeest!
De deelnemers aan het cloutschieten mikten hun pijlen op 90 meter of 145 meter afstand. Ben Snijckers won op de lange afstand, Jef Engelen schoot de meeste punten op de korte afstand. Regelmatig werd gepauzeerd en genoten van een biertje en de BBQ! Bij het kampvuur zaten we tot in de late uurtjes gezellig bij elkaar!

Zomercompetitie van start

Bekijk het filmpje over deze leuke competitie die wordt georganiseerd door Thijs en Zeppe.

De uitslagen van de eerste Zomercompetitie 2017:

naamCat.score.1score.2score.3score.4score.5score.6totextra score
JohnVolw.7910975117102482
Abi‘lVolw.4675624089106418
ViggoJeugd455639442552261
MarcoVolw.60794181261
SefVolw.72398958258
MirandaVolw.3071258144251
BartVolw.27746485250
HarryVolw.887780245
MellissaJeugd1655495358231
ChristianJeugd44576253216
RobertVolw.9994193
RenŽVolw.20255889192
DouweVolw.316188180
LeviJeugd158266163
WynandVolw.27434817135
MaximeJeugd0494190
FraukeJeugd6060
ArthurJeugd4949
RuudVolw.3535
LucasJeugd1515