Handboogschutterij Cadier en Keer

Wintercompetitie 2019-2020

De Wintercompetitie is weer begonnen! Dit jaar doen er maar liefst 28 schutters mee! Ook deden er nooit eerder zoveel verschillende boogdisciplines mee: zowel Compound, Recurve, Barebow en Traditionele bogen verschenen aan de schietlijn.

De resultaten van de  rondes zijn:

Ronde12345678910
Swen Wintjens305272235
Wain Sullot161191118140161151177165213177
Abiel v.Hees16713516214015710616414217489
Piet Boumans24
Ad Boumans250264263267269261262206
Piet Vanwersch251239236247239251256242250267
Jo Warnier317333315326332327328329336326
Ed Vaessens320327334320326329322333343326
Salvatore Rubino293250259266247263277290282273
Ruud Dobbelstein211195230151227245232235169223
Kelly Dobbelstein233245240241254257284233273252
Miranda Dobbelstein271278286268279270263271280272
Nico van Dijk164199224178206195197130200177
Richard Hubers162181197219242203231220230241
Stefan v.d.Berg324329315325310319327317317325
Jos Vuurstaek333327328323333325332331336333
Timmy Vuurstaek331329331334323323335335326335
Peter Hameleers307307296269314326331296321310
Jef Engelen22347138566010911682109
Eveline Engelen229204221237273239253229191
Benny Snijckers259267269304248282287300281268
Francis Beckers324309310313304316309320306306
Paul Jacob313316299303315309315327322317
Ludo Maessen322303320315295324321325301314
Raymond God188198200205195156198222235
Karin Blom300327270314307318315299317304
Esther Purnot229284292260309283280287
Harry Nijssen293302297302295300304306290313

Puntenklassement:

Harry Nijssen23
Ludo Maessen23
Kelly Dobbelstein23
Richard Hubers23
Peter Hameleers23
Ruud Dobbelstein22
Benny Snijckers22
Eveline Engelen20
Raymond God20
Paul Jacob20
Salvatore Rubino20
Nico van Dijk18
Jo Warnier18
Francis Beckers18
Jef Engelen16
Esther Purnot16
Miranda Dobbelstein15
Wain Sullot15
Abiel v.Hees13
Stefan v.d.Berg13
Ed Vaessens13
Jos Vuurstaek13
Piet Vanwersch13
Karin Blom12
Timmy Vuurstaek11
Ad Boumans8
Piet Boumans0
Swen Wintjens0

Gemiddelde Klassement:

Timmy Vuurstaek9,172C
Jos Vuurstaek9,169C
Ed Vaessens9,111C
Jo Warnier9,081C
Stefan v.d.Berg8,911C
Ludo Maessen8,722C
Paul Jacob8,711BB
Francis Beckers8,658BB
Peter Hameleers8,547R
Karin Blom8,531C
Harry Nijssen8,339BB
Esther Purnot7,722R
Benny Snijckers7,681BB
Miranda Dobbelstein7,606R
Swen Wintjens7,519R
Salvatore Rubino7,500R
Ad Boumans7,090R
Kelly Dobbelstein6,978R
Piet Vanwersch6,883R
Eveline Engelen6,407R
Richard Hubers5,906H
Ruud Dobbelstein5,883BB
Raymond God5,546H
Nico van Dijk5,194H
Wain Sullot4,594BB
Abiel v.Hees3,989H
Jef Engelen1,936BB
Piet Boumans0,667R

Klassement Teams:

TEAM 4Ruud Dobbelstein27 
Kelly Dobbelstein
Miranda Dobbelstein
TEAM 7Peter Hameleers21
Jef Engelen
Eveline Engelen
TEAM 5Nico van Dijk18
Richard Hubers
TEAM 10Esther Purnot18
Harry Nijssen
TEAM 8Benny Snijckers15
Francis Beckers
Paul Jacob
TEAM 9Ludo Maessen15
Raymond God
Karin Blom
TEAM 1Swen Wintjens9
Wain Sullot
Abiel v.Hees
TEAM 2Piet Boumans9
Ad Boumans
Piet Vanwersch
TEAM 3Jo Warnier9
Ed Vaessens
Salvatore Rubino
TEAM 6Stefan v.d.Berg9
Jos Vuurstaek
Timmy Vuurstaek

 

 

Eikeltjes Toernooi

9e 3D Animal Ronde Cadier en Keer

klik hier voor info en inschrijven

26 en 27 september 2020

European 5 Nations
klik hier voor info en inschrijven