Handboogschutterij Cadier en Keer

Monthly Archives: juli 2017

Cloutschieten 2017

Op 15 juli 2017 hield Amicitia 1893 haar jaarlijkse clubfeest!
De deelnemers aan het cloutschieten mikten hun pijlen op 90 meter of 145 meter afstand. Ben Snijckers won op de lange afstand, Jef Engelen schoot de meeste punten op de korte afstand. Regelmatig werd gepauzeerd en genoten van een biertje en de BBQ! Bij het kampvuur zaten we tot in de late uurtjes gezellig bij elkaar!

Zomercompetitie van start

Bekijk het filmpje over deze leuke competitie die wordt georganiseerd door Thijs en Zeppe.

De uitslagen van de eerste Zomercompetitie 2017:

naamCat.score.1score.2score.3score.4score.5score.6totextra score
JohnVolw.7910975117102482
Abi‘lVolw.4675624089106418
ViggoJeugd455639442552261
MarcoVolw.60794181261
SefVolw.72398958258
MirandaVolw.3071258144251
BartVolw.27746485250
HarryVolw.887780245
MellissaJeugd1655495358231
ChristianJeugd44576253216
RobertVolw.9994193
RenŽVolw.20255889192
DouweVolw.316188180
LeviJeugd158266163
WynandVolw.27434817135
MaximeJeugd0494190
FraukeJeugd6060
ArthurJeugd4949
RuudVolw.3535
LucasJeugd1515
Eikeltjes Toernooi

7e 3D Animal Ronde Cadier en Keer

klik hier voor info en inschrijven

22 en 23 september 2018

European 5 Nations
klik hier voor info en inschrijven