HBS Amicitia 1893

Handboogschutterij Cadier en Keer

Sjeng 2018

Op zondag 7 januari 2018 wamen de leden van Amicitia in grote getale bijeen om samen een nieuw sportief jaar in te luiden. Traditioneel deden wij dat door een ludieke wedstrijd te schieten met als inzet de Sjeng Trofee!

John en Peter Schillings bedachten weer een nieuwe raadselachtig blazoen. Een legpuzzel deze keer, bestaande uit 100 gekleurde vakjes.

Als winnaar werd op het einde van deze gezellige middag Eddy Vaessen uitgeroepen tot Sjeng 2018!

 

 

Zaterdag 9 december Haas en Konijn Avond: Een groot succes!

Het is inmiddels een mooie traditie: de Haas en Konijnavond van Amicitia!

De jeugd van de vereniging zijn de gastheren deze avond en leggen de senioren in de watten. Er werd een 4 gangen menu voorgeschoteld dat door de jongelui onder leiding van Adri en Brigit is klaargemaakt. De tafels waren prachtig gedekt. De gasten, ouders opa’s en oma’s en leden van de club werden door de jeugd verwend!

Hetw erd een lange dag voor de jongelui want tegen tien uur werd pas aan de afwas begonnen!

Wat zijn we trots op deze jonge mensen!

_

Rayonkampioenschap 2017

Met een mooie afvaardiging van Amicitia zijn wij naar Someren gegaan om deel te nemen aan de Rayonkampioenschappen.

De jeugd had het prima gedaan! Christiaan behaalde brons, Bart zilver en Viggo goud in hun klasse!
Bij de dames LB werd Miranda Rayonkampioen.

Cloutschieten 2017

Op 15 juli 2017 hield Amicitia 1893 haar jaarlijkse clubfeest!
De deelnemers aan het cloutschieten mikten hun pijlen op 90 meter of 145 meter afstand. Ben Snijckers won op de lange afstand, Jef Engelen schoot de meeste punten op de korte afstand. Regelmatig werd gepauzeerd en genoten van een biertje en de BBQ! Bij het kampvuur zaten we tot in de late uurtjes gezellig bij elkaar!

Zomercompetitie van start

Bekijk het filmpje over deze leuke competitie die wordt georganiseerd door Thijs en Zeppe.

De uitslagen van de eerste Zomercompetitie 2017:

naamCat.score.1score.2score.3score.4score.5score.6totextra score
JohnVolw.7910975117102482
Abi‘lVolw.4675624089106418
ViggoJeugd455639442552261
MarcoVolw.60794181261
SefVolw.72398958258
MirandaVolw.3071258144251
BartVolw.27746485250
HarryVolw.887780245
MellissaJeugd1655495358231
ChristianJeugd44576253216
RobertVolw.9994193
RenŽVolw.20255889192
DouweVolw.316188180
LeviJeugd158266163
WynandVolw.27434817135
MaximeJeugd0494190
FraukeJeugd6060
ArthurJeugd4949
RuudVolw.3535
LucasJeugd1515

5 Landen toernooi 2017

Op 10 en 11 juni werd in de groeve ‘t Rooth de 25e editie van het 5 Landen Toernooi geschoten. De belangstelling was opnieuw groot, en de omstandigheden waren perfect! Zondagmiddag werden door Rene Lacroix de prijzen aan de winnaars uitgereikt. Hij bedankte iedereen bovendien voor de geweldige inzet waardoor deze wedstrijd weer tot een succes gemaakt werd.

Een sfeerimpressie laat dit filmpje zien!

Klik hier voor de uitslagen van het 5 Landen Toernooi in Cadier en Keer

Ben Snijckers weer koningstitel opgeëist

Na een gezellige dag in ons clublokaal met zeer goed weer, is het Ben Snijckers weer gelukt om te laten zien dat hij de terechte keizer is.

Hartelijk gefeliciteerd Ben!

uitslag van de senioren:

1 Snijckers Ben 472
2 Vaessens Eddy 469
3 Goessens Hans 454
4 Warnier Mathijs 449
5 Boumans Jef 447
6 Warnier Jo 426
7 Palmen Marco 421
8 Mourmans Rene 416
9 Schillings Peter 399
10 Dobbelstein Ruud 388
11 Boumans Ad 375
12 God Raymond 373
13 Jacobs Dennis 362
14 van Hees Abiël 331
15 Dobbelstein Miranda 326
16 Scholtes Marcel 314
17 Sullot Twain 268
18 Jaspers  Sef 262
19 Penders Ton 231
20 Lacroix René 199

 

uitslag van de junioren

1 Toebosch Arthur 301
2 Lacroix Christian 298
3 God Viggo 200
4 Royakkers Zeppe 137
5 Hanssen Thijs 128

Koningschieten 2017

Maandag 5 Juni a.s. wordt weer een van onze tradities gehouden, het koningschieten.

Het koningschieten is van oudsher het moment om te bepalen wie onze beste schutter van de vereniging is.

Op tweede pinksterdag nodigen wij je dan ook uit om met zijn allen gezellig te gaan schieten om te zien wie onze nieuwe koning(in) van het jaar wordt. Er wordt onderscheidt gemaakt voor diverse klassen zodat het eerlijker voor iedereen wordt om deze titel in de wacht te slepen. Dit is een wedstrijd voor alle leden van onze handboogschutterij, jong en oud kan meedoen!

Wij gaan er weer een gezellige dag van maken. Voor eten in de pauze wordt gezorgd en drank is zoals gewoonlijk in ons clublokaal aanwezig.

De wedstrijd begint om 13:00u en we hopen enige ronden later een nieuwe koning(in) te mogen feliciteren.