Handboogschutterij Cadier en Keer

3D Animal ronde 2019: Inschrijvingen

Statusoverzicht INSCHRIJVINGEN 3D Eikeltjestoernooi 2019 Amicitia 1893.

Indien uw naam in onderstaande lijst voorkomt is dit een bevestiging van uw deelname aan onze 3D wedstrijd.

nr.VoornaamAchternaamVerenigingKlasseBoogklasseZAZO
1FredDiederenRobinhood BrunnsumHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
2ToonSmeetsRobinhood BrunssumHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
3Williamvan der VorstRobinhood BrunssumHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
4FeikeWesterhofRobinhood BrunssumHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
5PeterRaijmakers3 d boogschietenHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
6HuubDerixEHS VenloHerenLB (Longbow)Zaterdag
7MarcDerixEHS VenloHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
8RoyDerixEHS VenloHerenLB (Longbow)Zaterdag
9RoelHoubenEHS VenloHerenLB (Longbow)Zaterdag
10RonnyErnotsSHTHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
11MaikelBouwmansBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
12GwenColignonBowhunters RoggelDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
13BenGeraetsBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
14KoosHeijnenBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
15HaroldJanshenBowhunters RoggelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
16SanderJanssenBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
17MarcSimonsBowhunters RoggelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
18MichaelSimonsBowhunters RoggelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
19Yvovan de LaarBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
20RuudWinkelmolenBowhunters RoggelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
21SandraWolfsBowhunters RoggelDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
22TomWolfsBowhunters RoggelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
23CorTimmermansConstantia (1020)HerenTB (Traditional Bow)Zaterdag
24CarinaKestelood EendrachtDamesTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
25MirandaKestelood EendrachtDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
26MichelVan Heldend EendrachtHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
27JeroenWeezepoeld EendrachtHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
28OttoWeezepoeld EendrachtJuniorenLB (Longbow)ZaterdagZondag
29RoyHoubenDe AlpenjagersHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
30JanHoubenDe Alpenjagers – SittardHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
31bjornnotermansEendracht st. SebastiaanHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
32ConstantijnHoningHSHJuniorenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
33RonZuiderwijkHSHHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
34ChrisHarkemaRobinHoodHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
35JanSijtsmaRobinHoodHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
36JoGeelkensRozenjagers SteinHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
37andrecaasenbroodde schutroeHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
38GioHouppermansH.B.S. de Ster EchtJuniorenLB (Longbow)ZaterdagZondag
39PatricHouppermansH.B.S. de Ster EchtHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
40TheaBoerekampsHaagse RozenknopDamesBBR (Barebow Recurve)Zondag
41JoleinBoerenkampsHaagse RozenknopAspirantenBBR (Barebow Recurve)Zondag
42TonBoerenkampsHaagse RozenknopHerenBBR (Barebow Recurve)Zondag
43WouterBoerenkampsHaagse RozenknopJuniorenLB (Longbow)Zondag
44WittenveenLucasHaagse RozenknopJuniorenLB (Longbow)Zondag
45BrentBienkensHBS. EendrachtHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
46LudwigNulensHssmaastrichtHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
47RuudDobbelsteinAmicitia 1893HerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
48FrankHumbletEendracht Sint Sebastiaan MaastrichtHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
49RiaGrausGeenDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
50RobertGrausGeenHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
51SusanGrausGeenDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
52WesleyGrausGeenHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
53RudiSmetsSHEHerenLB (Longbow)Zondag
54HugoAernoutsSSR Rijkevorsel (Belgie)HerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
55HenriDanielsTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)Zaterdag
56ElsHeerkensTeam BlackhawkDamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
57LuukHeerkensTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
58LarsRaijmakersTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)Zondag
59AnthonyVan der VloetTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
60Dorusvan HeugtenTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)Zaterdag
61Johnvan HeugtenTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
62ToonVan MierloTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
63GerwinVan VeghelTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)Zaterdag
64HeidiVan VeghelTeam BlackhawkDamesBBR (Barebow Recurve)Zaterdag
65AnitaVan zuijlenWaalschutersDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
66Keesvan zuijlenWaalschutersHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
67Lorenzovan zuijlenWaalschutersHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
68AngeliqueAlebeek, vanUSV Rotterdam afd. HandboogDamesTB (Traditional Bow)Zaterdag
69JanAlebeek, vanUSV Rotterdam afd. HandboogHerenLB (Longbow)Zaterdag
70PaulDijk, vanUSV Rotterdam afd. HandboogHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
71PaulHuismanUSV Rotterdam afd. HandboogHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
72MisjaVosUSV Rotterdam afd. HandboogHerenLB (Longbow)Zondag
73JordyPluijmenEendracht Sint Sebastiaan MaastrichtHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
74AnjaPluijmen – DriesenEendracht Sint Sebastiaan MastrichtDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
75ThomasKockelmannSSV Neuss-ReuschenbergHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
76ClaudiaLeichtSSV Neuss-ReuschenbergDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
77RemonHoogendijkUSV Rotterdam afd. HandboogHerenLB (Longbow)Zaterdag
78LieveVan den WouwerFCM- BelgiëDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
79RayCarnesFCM-BelgiëHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
80MarioRedondoFCM-BelgiëHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
81Marie-RoseCoveliersKJSM-BelgiëDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
82GustaveMertensSHEHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
83JacquelineSteylsSHEDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
84PascalJacobAmicitia 1893JuniorenLB (Longbow)Zaterdag
85PaulJacobAmicitia 1893HerenLB (Longbow)Zaterdag
86ErikSandersHaagse roze knop helmondHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
87ErwinSandersHaagse roze knop helmondJuniorenLB (Longbow)ZaterdagZondag
88Thomasde BrouwerAppeltoernooiAspirantenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
89KarelKumsAppeltoernooiHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
90HarryMoorsappeltoernooiHerenLB (Longbow)Zondag
91MichielMoorsappeltoernooiHerenCB (Compound blank)Zondag
92PaulPutmansAppeltoernooiHerenLB (Longbow)Zaterdag
93CynthiaRoelofsappeltoernooiDamesLB (Longbow)Zondag
94NickyRoelofsAppeltoernooiHerenLB (Longbow)Zondag
95Gerrievan HoofappeltoernooiHerenLB (Longbow)Zaterdag
96tinyvan HoofappeltoernooiHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
97Wimvan MolAppeltoernooiHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
98Lucvan StamappeltoernooiHerenLB (Longbow)Zondag
99LarsGeraertsEendracht St SebastiaanHerenTB (Traditional Bow)Zondag
100EricVan DijkOGIOHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
101FrancisBeckersAmicitiaHerenBBR (Barebow Recurve)Zaterdag
102DianaCornelissenHaagse RozenknopDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
103SjorsHaazenHaagse RozenknopHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
104Ericvan der PuttenHaagse RozenknopHerenLB (Longbow)Zondag
105Suzyvan KilsdonkHaagse RozenknopDamesLB (Longbow)Zondag
106SjefVan KuyenHaagse RozenknopHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
107Willemvan VeghelHaagse RozenknopHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
108HansVerachtertHaagse RozenknopHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
109SjaakVerbreeHaagse RozenknopHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
110Joepvan de VenvHerenLB (Longbow)Zondag
111EricEmondDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
112RafHaagenDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
113DylanoLeyserDe Kromme Pijl PoppelAspirantenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
114FransMegensDe Kromme Pijl PoppelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
115WalterSchoormansDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
116JhonSmoldersDe Kromme Pijl PoppelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
117KellySmoldersDe Kromme Pijl PoppelDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
118Johnvan GrinsvenDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
119FritsLeendersDe GrensschuttersHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
120JackFranssenDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
121WilbertHebbenDe Grensschutters ReuverHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
122GerMartensDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)
123HayMartensDe Grensschutters ReuverHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
124WienPaulissenDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
125GerSenssenDe Grensschutters ReuverHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
126Fransvan den BersselaarPieter Breugel 1100HerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
127DaveDrinckwaardEendracht sint sebastiaan maastrichtHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
128gretelcantryndkp poppelDamesBBR (Barebow Recurve)Zondag
129aloisvan mechelendkp poppelHerenBBR (Barebow Recurve)Zondag
130SuzanneJacobAmicitia 1893DamesLB (Longbow)Zaterdag
131wijnandJansenamicitia 1893HerenTB (Traditional Bow)Zondag
132JarinNijhofAMICITIA 1893HerenLB (Longbow)Zaterdag
133FinyStockemBogengemeinschaft VossenackDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
134WolfgangStockemBogengemeinschaft VossenackHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
135AngelaNovotnygeenDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
136Wesleyvan DijkAmicitiaJuniorenBBR (Barebow Recurve)Zondag
137Nicovan DijlAmicitiaHerenLB (Longbow)Zondag
138LouisaVonderweidenEuregio Feldbogenschützen EschweilerJuniorenLB (Longbow)ZaterdagZondag
139MichaelVonderweidenEuregio Feldbogenschützen EschweilerHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
140marcaartsst bernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
141tonaartsst bernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
142gerdabeekersst bernardusDamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
143wilcroonenst bernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
144bramde bruinst bernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
145saskiade bruinst bernardusDamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
146anna-corinahochenstenbachst bernardusDamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
147henrihochenstenbachst bernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
148henkkoxst bernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
149miekekoxst bernardusDamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
150robbinmaasst bernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
151lindapalmenst bernardusDamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
152eugenevan der zandenst bernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
153janinevan der zandenst bernardusJuniorenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
154markvan der zandenst bernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
155guusvan gompelst bernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
156rianvan gompelst bernardusDamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
157marcovan houtenst bernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
158stevenvan laarhovenst bernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
159markverheesst bernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
160janbeekersstbernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
161cornehochenstenbachstbernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
162bertjacobsstbernardusHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
163meggiesleddensstbernardusDamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
170212
Eikeltjes Toernooi

8e 3D Animal Ronde Cadier en Keer

klik hier voor info en inschrijven

28 en 29 september 2019

European 5 Nations
klik hier voor info en inschrijven