Handboogschutterij Cadier en Keer

3D Animal ronde 2018: Inschrijvingen

Statusoverzicht INSCHRIJVINGEN 3D Eikeltjestoernooi 2018 Amicitia 1893.

Indien uw naam in onderstaande lijst voorkomt is dit een bevestiging van uw deelname aan onze 3D wedstrijd.

nr.VoornaamAchternaamVerenigingKlasseBoogklasseZAZO
1JanHoubenDe Alpenjagers – SittardHerenTB (traditional Bow)ZaterdagZondag
2RoyHoubenDe Alpenjagers BeegdenHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
3ToonSmeetsHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
4Williamvan der VorstHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
5FeiWesterhofHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
6AntoinetteJaspersACE-XclusiveDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
7DaanJaspersACE-XclusiveHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
8Jan WillemLentjesACE-XclusiveHerenLB (Longbow)Zondag
9MariekeLentjesACE-XclusiveDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
10MiekeVan DoesburgACE-XclusiveDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
11WillemVan DoesburgACE-XclusiveHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
12MichielVan BeekDutch bowhunting clanHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
13MarjolijnVan de VenDutch bowhunting clanDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
14BenSnijckersAmicitia 1893HerenLB (Longbow)Zaterdag
15YvesSnijckersAmicitia 1893HerenLB (Longbow)Zaterdag
16DianaCornelissenHaagse RozenknopDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
17Angeladen DekkerHaagse RozenknopDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
18SjorsHaazenHaagse RozenknopHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
19BeaTheeuwenHaagse RozenknopDamesBBR (Barebow Recurve)Zondag
20HansTheeuwenHaagse RozenknopHerenBBR (Barebow Recurve)Zondag
21Ericvan der PuttenHaagse RozenknopHerenLB (Longbow)Zondag
22Nathalievan der PuttenHaagse RozenknopJuniorenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
23Sjefvan KuyenHaagse RozenknopHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
24Willemvan VeghelHaagse RozenknopHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
25HansVerachtertHaagse RozenknopHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
26JeroenVerheesHaagse RozenknopHerenLB (Longbow)Zondag
27ErikJanssenOude Doelen RoosendaalHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
28KellyJanssenOude Doelen RoosendaalDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
29RickJanssenOude Doelen RoosendaalHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
30PeterZornSFB Geldern-WalbeckHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
31PiaZornSFB Geldern-WalbeckJuniorenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
32HugoAernoutsSSR RijkevorselHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
33LeoDiepensSt Sebastiaan. Goirle.HerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
34dylanoherreboutteam ravenJuniorenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
35edwardherreboutteam ravenHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
36sylviaherreboutteam ravenDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
37JohanFerwerdaTerschellinger Handboog ClubHerenLB (Longbow)Zondag
38RandySteegmansTerschellinger Handboog ClubDamesLB (Longbow)Zondag
39RiaGrausDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
40RobertGrausHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdagzondag
41RoyWoltersHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
42HenriBeckersH.B.S. de SterHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
43Vincentde GraafH.B.S. de SterHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
44GioHouppermansH.B.S. de SterJuniorenLB (Longbow)ZaterdagZondag
45PatrickHouppermansH.B.S. de SterHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
46DorianeBransLegolasDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
47VerbovenGunterLegolasHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
48SamanthaHollandersLegolasDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
49VerbovenJurgenLegolasHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
50CarloNuytsLegolasHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
51KathleenPellensLegolasDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
52BartSchraepenLegolasHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
53FrancoisVerbovenLegolasHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
54LydiaVerdonschotLegolasDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
55BirgitGipMBSOV Moorkop-Den helderDamesTB (traditional Bow)ZaterdagZondag
56HaukeGipMBSOV Moorkop-Den helderHerenTB (traditional Bow)ZaterdagZondag
57IdiusFelixSagitta et ArcusHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
58StephanRinkeSFB Geldern WalbeckHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
59DianaAuerbachSFB Geldern-WalbeckDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
60BerndSchulzSFB Geldern-WalbeckHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
61SanneBlommersSt.Sebastiaan OosterhoutDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
62Anitavan zuijlenWaalschutersDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
63Lorenzovan zuijlenWaalschutersJuniorenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
64KeesVan zuijlenWaalschutrsHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
65HuubVrasdonkachillesJuniorenCB (Compound blank)ZaterdagZondag
66JohnVrasdonkachillesHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
67CarinaKestelood EendrachtDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
68MirandaKestelood EendrachtDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
69MichelVan Heldend EendrachtHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
70JeroenWeezepoeld EendrachtHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
71OttoWeezepoeld EendrachtJuniorenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
72SjefDerezEHS VenloHerenLB (Longbow)Zaterdag
73HuubDerixEHS VenloHerenLB (Longbow)Zaterdag
74ReneMevissenEHS VenloHerenLB (Longbow)Zaterdag
75StephanMevissenEHS VenloHerenLB (Longbow)Zaterdag
76Paulvan GoorWillem Tell S.C. HoensbroekHerenLB (Longbow)Zaterdag
77AnikaKrummerWillemTell HoensbroekDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
78HansKrummerWillemTell HoensbroekHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
79AndréCaasenbroodDe schutroe.HerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
80DanielaHaxsfb walbeckDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
81FrankHaxsfb walbeckHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
82GretelCantreynDe Kromme Pijl PoppelDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
83EricEmondsDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
84RafHaagenDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
85FransMegensDe Kromme Pijl PoppelHerenLB (Longbow)Zondag
86TonnyPluymDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
87WalterSchoormansDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
88JhonSmoldersDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
89MiekeSmoldersDe Kromme Pijl PoppelDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
90BennyVan Der SteenDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
91KyranVan Der SteenDe Kromme Pijl PoppelAspirantenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
92AloisVan MechelenDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
93GidionVan MechelenDe Kromme Pijl PoppelAspirantenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
94ElianVan Der SteenKSM MerksplasJuniorenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
95RudiSmetsSHE (België)HerenLB (Longbow)Zondag
96karelkumsappeltoernooiHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
97harrymoorsappeltoernooiHerenLB (Longbow)Zondag
98michielmoorsappeltoernooiHerenCB (Compound blank)Zondag
99paulputmansappeltoernooiHerenLB (Longbow)Zaterdag
100cynthiaroelofsappeltoernooiDamesLB (Longbow)Zondag
101nickyroelofsappeltoernooiHerenLB (Longbow)Zondag
102gerrievan hoofappeltoernooiHerenLB (Longbow)Zaterdag
103tinyvan hoofappeltoernooiHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
104wimvan molappeltoernooiHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
105lucvan StamappeltoernooiHerenLB (Longbow)Zondag
106LarsLindersWillemTell s.cHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
107HenkSmedingWillemTell s.cHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
108Ronaldvan de GraafARC RotterdamHerenLB (Longbow)Zondag
109Nancyvan der SarARC RotterdamDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
110Jef BouwmansBowhunter Roggel/Amicitia 1893HerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
111MaikelBouwmansBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
112GwenCollignonBowhunters RoggelDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
113RutgerFokkensBowhunters RoggelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
114BenGeraetsBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
115KoosHeijnenBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
116HaroldJanshenBowhunters RoggelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
117SanderJanssenBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
118MarcSimonsBowhunters RoggelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
119Rikvan de BeukenBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
120Yvovan de LaarBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
121SteveWijlerBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
122RuudWinkelmolenBowhunters RoggelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
123SandraWolfsBowhunters RoggelDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
124TomWolfsBowhunters RoggelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
125LarsGeraertsEendracht St SebastiaanHerenTB (Traditional Bow)Zondag
126AmyHendriksOgioDamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
127Berryvan de GeijnOgioHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
128Sandrade BruinAvalonsports ApeldoornDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
129EddyPetersAvalonsports ApeldoornHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
130MarioBoltenDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
131JackFranssenDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
132GeertGeurtsDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
133YvonneGeurtsDe Grensschutters ReuverDamesLB (Longbow)Zaterdag
134WilbertHebbenDe Grensschutters ReuverHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
135PeterKillaarsDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
136GerMartensDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
137HayMartensDe Grensschutters ReuverHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
138WienPaulissenDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
139KoenSchourenDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
140GerSenssenDe Grensschutters ReuverHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
141BasVullersDe Grensschutters ReuverHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
142JasperStokmansBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)zaterdagzondag
143JoGeelkensRozenjagers SteinHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
144SamBrasséWillem tell sc hoensbroek (1203)JuniorenLB (Longbow)ZaterdagZondag
145FrancoisDe BoeckRHBHerenLB (Longbow)Zondag
146MartineMockersRHBDamesLB (Longbow)Zondag
147YvanMullensRHBHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
148WalterVoorspoelsRHBHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
149ThomasKockelmannSSV Neuss- ReuschenbergHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
150ClaudiaLeichtSSV Neuss- ReuschenbergDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
151ElsHerenkensTeam BlackhawkDamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
152LuukHerenkensTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
153LarsRaijmakersTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
154RensRaijmakersTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)Zondag
155PatrickRoothansTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
156Toonvan der VloetTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
157Johnvan HeugtenTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
158Baltusde Louwerenhsv de vriendschapHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
159YaïroSteevenszhsv de vriendschapHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
160GustaveMertensSHEHerenLB (Longbow)Zondag
161JacquelineSteylsSHEDamesLB (Longbow)Zondag
162MelodyOuwehandArcDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
163DannyWeeninkArcHerenLB (Longbow)Zondag
164LorentzWeeninkArcHerenLB (Longbow)Zondag
165ludwignulensessm maastrichtHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
166RegisNoorden, vanHBS Eendracht sint sebastiaanHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
167WolfgangStockemBogengemeinschaft VossenackHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
168FinyStockhemBogengemeinschaft VossenackDamesTB (traditional Bow)ZaterdagZondag
169DieterReissHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
170KeesNieuwdorpravenstein kloetingeHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
171douwejansenAmicitia 1893HerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
172wijnandjansenAmicitia 1893HerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
173FrankHumbletESSMHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
174MattiasRooxESSMAspirantenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
175MelissaWeisspflogAmicitia 1893JuniorenBBR (Barebow Recurve)Zaterdag
176van lieropRobertSagitta et ArcusHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
177DašaStokbroekxNico's AnimalAspirantenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
178GregorStokbroekxNico's AnimalHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
179MarielleStokbroekxNico's AnimalDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
180NatašaStokbroekxNico's AnimalDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
181NejcStokbroekxNico's AnimalAspirantenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
182NicoStokbroekxNico's AnimalHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
183ConstantijnHoningHilversumAspirantenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
184RonZuiderwijkHilversumHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
185FritsLeendersDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
186DannyHartmansAmicitia 1893HerenBBR (Barebow Recurve)Zondag
187AngelaNovotnyEFEDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
188HansNovotnyHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
189CodyDielemanEendrachtJuniorenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
190DeanDielemanEendrachtAspirantenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
191GideonDielemanEendrachtHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
192JørgenDohmenAmicitia 1893HerenTB (Traditional Bow)Zaterdag
193SandrineDohmenAmicitia 1893DamesBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
194RuudDobbelsteinAmicitia1893HerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
195AndreasNeullensEuregio feldbogen EschweilerHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
196ChrisHarkemaRobin HoodHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
197JanSijtsmaRobin HoodHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
198EricVan DijkOgioHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
199PeterHameleersAmicitiaherenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
200RaijmondGodAmicitia1893HerenBBR (Barebow Recurve)Zondag
201TibbeGodAmicitia1893AspirantenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
202ViggoGodAmicitia1893AspirantenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
203LucBakkerHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
204WijnandVriensDKP PopperlHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
205SusannaRedekerHbv PhoenixDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
206HenkStevensDe Indianen KonigslustHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
207MarcJoostenDe Indianen KoningslustHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
208WilbertTheeuwenDe Indianen KoningslustHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
209LauraJoostenDe Indnanen KoningslustDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
210MarcAartsHOGS BergeijkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
211TonnyAartsHOGS BergeijkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
212RoelAretsHOGS BergeijkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
213GerdaBeekersHOGS BergeijkDamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
214janBeekersHOGS BergeijkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
215TonyGoosensHOGS BergeijkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
216HenkKoxHOGS BergeijkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
217RobbinMaasHOGS BergeijkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
218ChrisMeukensHOGS BergeijkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
219MikeMeurkensHOGS BergeijkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
220MeggieSleddensHOGS BergeijkDamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
221Eugenevan de ZandeHOGS BergeijkHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
222Janinevan de ZandeHOGS BergeijkJuniorenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
223MArkvan de ZandeHOGS BergeijkHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
224Richardvan der PalenHOGS BergeijkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
225Jip van der PuttenHOGS BergeijkJuniorenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
226Guusvan GompelHOGS BergeijkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
227Rianvan GompelHOGS BergeijkDamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
228Kayvan LaarhovenHOGS BergeijkJuniorenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
229Stvenvan LaarhovenHOGS BergeijkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
230MArkVerheesHOGS BergeijkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
231Anne-CorinaHOGS BergeijkZaterdagZondag
232CorneeHOGS BergeijkZaterdagZondag
233HenryHOGS BergeijkZaterdagZondag
234MarcoHOGS BergeijkZaterdagZondag
235Loevan de VenRozenjagers SteinHerenCB (Compound blank)ZaterdagZondag
236RonnyErnotsSHTHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
237
238
239
240
241
242
243
170212