Handboogschutterij Cadier en Keer

Wintercompetitie 2017-2018

De wintercompetitie is alweer 15 ronden ver, en we naderen het einde van de Wintercompetitie. Om de spanning er een beetje in te houden wie de winnaar van dit jaar wordt komen de uitslagen van de laatste 5 ronden niet meer in dit overzicht te staan. De uitslag wordt tijdens de Voorjaarsvergadering bekend gemaakt!

De uitslagen van de wedstrijden:

RONDE123456789101112131415
Snijckers Benny324330331326332335335331331332332331330330335
Beusen Alex233255237264252259233255275283269276275260270
Vaessens Eddy336316332323328326337336336329330330327331
Purnot Esther260236284298262
Dobbelstein Miranda275239247262261295269271247246253276266258
Dobbelstein Ruud259272260277266275287283277283293285301293287
God Raymond280265299287300305291305291295274277300296308
Boumans Jef286311309308312311300304305307304307309314303
Nijssen Harry313322321331325325317324314325323319319320323
Engelen Eveline246233272240235235255204248242229253217204249
Engelen Jef1341131351211651151301671371458812412210292
Sullot Wain171157196171125106170146116165181153150164154
Hameleers Peter291295307293326305304306306319297297280311312
Pluymakers Jean8811311468951304331
v.Hees Abi‘l150180145238215176204156148165202163198140134

Puntenklassement:

1God Raymond35
2Hameleers Peter34
3Dobbelstein Ruud32
4Boumans Jef28
5Engelen Eveline27
6Engelen Jef24
Snijckers Benny24
8Dobbelstein Miranda23
9Beusen Alex21
10Vaessens Eddy20
11Nijssen Harry18
12v.Hees Abi‘l17
13Sullot Wain13
14Purnot Esther9
15Pluymakers Jean0

Gemiddelde klassement: (C= compound, R= recurve, H=hout)

Snijckers Benny9,194C
Vaessens Eddy9,161C
Nijssen Harry8,928R
Boumans Jef8,500R
Hameleers Peter8,424R
God Raymond8,098R
Dobbelstein Ruud7,774R
Purnot Esther7,444R
Dobbelstein Miranda7,272R
Beusen Alex7,215R
Engelen Eveline6,596R
v.Hees Abi‘l4,841H
Sullot Wain4,306R
Engelen Jef3,500R
Pluymakers Jean2,368R

Stand Teams:

TEAM 2Purnot Esther27
Dobbelstein Miranda
Dobbelstein Ruud
TEAM 3God Raymond24
Boumans Jef
Nijssen Harry
TEAM 1Snijckers Benny21
Beusen Alex
Vaessens Eddy
TEAM 4Engelen Eveline12
Engelen Jef
Sullot Wain
TEAM 5Hameleers Peter6
Pluymakers Jean
v.Hees Abi‘l

 

 

Eikeltjes Toernooi

7e 3D Animal Ronde Cadier en Keer

klik hier voor info en inschrijven

22 en 23 september 2018

European 5 Nations
klik hier voor info en inschrijven