Handboogschutterij Cadier en Keer

Wintercompetitie 2015-2016 Eindstanden

Wintercompetitie 2015-2016
De Eindstand

Donderdag 28 april werden tijdens de Ledenvergadering door Jef Engelen de prijswinnaars van de Wintercompetitie bekend gemaakt. Met een ruime voorsprong werd Robert Royakkers Winterkampioen 2015-2016

IMG_7901

1Royakkers Robert53Winnaar
2Engelen Eveline45PB Trofee (beste veteraan na de winnaar)
3v.Hees Abi‘l42PG Trofee (beste niet-veteraan na de winnaar)
4Schillings John40
5Vanwersch Piet39
6Bessems Giel38
7Bakker Luc37
7Sondeijker John37
7Sullot Wain37
10Hameleers Peter34
10Dobbelstein Ruud34
12Nijssen Harry32
12Warnier Jo32
14Vaessens Eddy28
14Snijckers Benny28
16Dobbelstein Miranda27
17Engelen Jef26
18Jansen Douwe24
18Boumans Jef24
20Boumans Ad23
21Warnier Mathijs22
21Purnot Esther22
23Pluymakers Jean15
23Snijckers Yves15
25Habets Marijn12
26Close Harald8
27Hurk v.d. Rinus2

IMG_7899

Eveline Engelen kreeg als beste Veteraan na de winnaar de PB-trofee uitgereikt

IMG_7897

De winnaar van de PG-trofee (beste Niet Veteraan na de winnaar) was Abiël van Hees.

 

Als winnaar van het klassement Beste Gemiddelde kreeg Eddy Vaessens de medaille uitgereikt.
Bovendien schoot Eddy de Meeste Tienen

IMG_7896

Stand Gemiddelde:

Vaessens Eddy9,258C
Snijckers Benny9,210C
Snijckers Yves9,075C
Warnier Mathijs8,987R
Nijssen Harry8,745R
Warnier Jo8,678R
Vanwersch Piet8,267R
Boumans Jef8,217R
Dobbelstein Ruud8,074R
Boumans Ad7,704R
Hameleers Peter7,702R
Purnot Esther7,469R
Habets Marijn7,236R
Close Harald7,013R
Dobbelstein Miranda6,953R
Engelen Eveline6,758R
Schillings John6,581R
v.Hees Abi‘l6,471H
Bakker Luc6,399H
Bessems Giel6,162R
Sullot Wain5,557R
Pluymakers Jean4,998R
Hurk v.d. Rinus4,561R
Sondeijker John4,264H
Engelen Jef4,093R
Royakkers Robert3,857H
Jansen Douwe3,352H

IMG_7895

Benny Snijckers schoot de Meeste Negens

 

IMG_7893

De medaille voor de Meeste Achten ging naar Jef Boumans

 

IMG_7892

Miranda Dobbelstein schoot de Meeste Zevens in de Wintercompetitie 2015-2016

 

Stand Puntenklassement voor Teams:

IMG_7891

Team 8: John, Abiël en Robert

TEAM 8Royakkers Robert45
v.Hees Abi‘l
Sondeijker John
TEAM 4Snijckers Benny36
Snijckers Yves
Vaessens Eddy
TEAM 6Bessems Giel30
Hurk v.d. Rinus
Schillings John
TEAM 3Jansen Douwe27
Nijssen Harry
Habets Marijn
TEAM 1Dobbelstein Miranda21
Close Harald
Purnot Esther
TEAM 2Warnier Jo21
Vanwersch Piet
Warnier Mathijs
TEAM 5Boumans Jef21
Boumans Ad
Bakker Luc
TEAM 7Engelen Eveline21
Sullot Wain
Engelen Jef
TEAM 9Pluymakers Jean18
Hameleers Peter
Dobbelstein Ruud
Eikeltjes Toernooi

7e 3D Animal Ronde Cadier en Keer

klik hier voor info en inschrijven

22 en 23 september 2018

European 5 Nations
klik hier voor info en inschrijven