Handboogschutterij Cadier en Keer

3D Animal ronde 2018: Inschrijvingen

Statusoverzicht INSCHRIJVINGEN 3D Eikeltjestoernooi 2018 Amicitia 1893.

Indien uw naam in onderstaande lijst voorkomt is dit een bevestiging van uw deelname aan onze 3D wedstrijd.

nr.VoornaamAchternaamVerenigingKlasseBoogklasseZAZO
1JanHoubenDe Alpenjagers – SittardHerenTB (traditional Bow)ZaterdagZondag
2RoyHoubenDe Alpenjagers BeegdenHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
3ToonSmeetsHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
4Williamvan der VorstHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
5FeiWesterhofHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
6AntoinetteJaspersACE-XclusiveDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
7DaanJaspersACE-XclusiveHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
8Jan WillemLentjesACE-XclusiveHerenLB (Longbow)Zondag
9MariekeLentjesACE-XclusiveDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
10MiekeVan DoesburgACE-XclusiveDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
11WillemVan DoesburgACE-XclusiveHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
12MichielVan BeekDutch bowhunting clanHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
13MarjolijnVan de VenDutch bowhunting clanDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
14BenSnijckersAmicitia 1893HerenLB (Longbow)Zaterdag
15YvesSnijckersAmicitia 1893HerenLB (Longbow)Zaterdag
16DianaCornelissenHaagse RozenknopDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
17Angeladen DekkerHaagse RozenknopDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
18SjorsHaazenHaagse RozenknopHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
19BeaTheeuwenHaagse RozenknopDamesBBR (Barebow Recurve)Zondag
20HansTheeuwenHaagse RozenknopHerenBBR (Barebow Recurve)Zondag
21Ericvan der PuttenHaagse RozenknopHerenLB (Longbow)Zondag
22Nathalievan der PuttenHaagse RozenknopJeugdBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
23Sjefvan KuyenHaagse RozenknopHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
24Willemvan VeghelHaagse RozenknopHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
25HansVerachtertHaagse RozenknopHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
26JeroenVerheesHaagse RozenknopHerenLB (Longbow)Zondag
27ErikJanssenOude Doelen RoosendaalHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
28KellyJanssenOude Doelen RoosendaalDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
29RickJanssenOude Doelen RoosendaalHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
30PeterZornSFB Geldern-WalbeckHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
31PiaZornSFB Geldern-WalbeckJeugdBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
32HugoAernoutsSSR RijkevorselHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
33LeoDiepensSt Sebastiaan. Goirle.HerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
34dylanoherreboutteam ravenJeugdBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
35edwardherreboutteam ravenHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
36sylviaherreboutteam ravenDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
37JohanFerwerdaTerschellinger Handboog ClubHerenLB (Longbow)Zondag
38RandySteegmansTerschellinger Handboog ClubDamesLB (Longbow)Zondag
39RonDe HaanWaterlandschutters purmerendHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
40JudithMulderWaterlandschutters purmerend DamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
41RiaGrausDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
42RobertGrausHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdagzondag
43RoyWoltersHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
44HenriBeckersH.B.S. de SterHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
45Vincentde GraafH.B.S. de SterHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
46GioHouppermansH.B.S. de SterJeugdLB (Longbow)ZaterdagZondag
47PatrickHouppermansH.B.S. de SterHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
48DorianeBransLegolasDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
49VerbovenGunterLegolasHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
50SamanthaHollandersLegolasDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
51VerbovenJurgenLegolasHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
52CarloNuytsLegolasHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
53KathleenPellensLegolasDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
54BartSchraepenLegolasHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
55FrancoisVerbovenLegolasHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
56LydiaVerdonschotLegolasDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
57BirgitGipMBSOV Moorkop-Den helderDamesTB (traditional Bow)ZaterdagZondag
58HaukeGipMBSOV Moorkop-Den helderHerenTB (traditional Bow)ZaterdagZondag
59IdiusFelixSagitta et ArcusHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
60StephanRinkeSFB Geldern WalbeckHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
61DianaAuerbachSFB Geldern-WalbeckDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
62BerndSchulzSFB Geldern-WalbeckHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
63SanneBlommersSt.Sebastiaan OosterhoutDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
64Madalenada Silva NunesSt.Sebastiaan OosterhoutDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
65JelleHesselsSt.Sebastiaan OosterhoutHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
66Benvan HengstumSt.Sebastiaan OosterhoutHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
67Larsvan HengstumSt.Sebastiaan OosterhoutHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
68Anitavan zuijlenWaalschutersDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
69Lorenzovan zuijlenWaalschutersJeugdBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
70KeesVan zuijlenWaalschutrsHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
71HuubVrasdonkachillesJeugdCB (Compound blank)ZaterdagZondag
72JohnVrasdonkachillesHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
73CarinaKestelood EendrachtDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
74MirandaKestelood EendrachtDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
75MichelVan Heldend EendrachtHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
76JeroenWeezepoeld EendrachtHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
77OttoWeezepoeld EendrachtJuniorenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
78SjefDerezEHS VenloHerenLB (Longbow)Zaterdag
79HuubDerixEHS VenloHerenLB (Longbow)Zaterdag
80ReneMevissenEHS VenloHerenLB (Longbow)Zaterdag
81StephanMevissenEHS VenloHerenLB (Longbow)Zaterdag
82Paulvan GoorWillem Tell S.C. HoensbroekHerenLB (Longbow)Zaterdag
83SylviaKrummerWillemTell HeonsbroekDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
84AnikaKrummerWillemTell HoensbroekDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
85HansKrummerWillemTell HoensbroekHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
86BrianVeltropWillemTell hoensbroekHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
87AndréCaasenbroodDe schutroe.HerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
88DanielaHaxsfb walbeckDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
89FrankHaxsfb walbeckHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
90GretelCantreynDe Kromme Pijl PoppelDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
91EricEmondsDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
92RafHaagenDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
93FransMegensDe Kromme Pijl PoppelHerenLB (Longbow)Zondag
94TonnyPluymDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
95WalterSchoormansDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
96JhonSmoldersDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
97MiekeSmoldersDe Kromme Pijl PoppelDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
98BennyVan Der SteenDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
99KyranVan Der SteenDe Kromme Pijl PoppelAspirantenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
100AloisVan MechelenDe Kromme Pijl PoppelHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
101GidionVan MechelenDe Kromme Pijl PoppelAspirantenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
102ElianVan Der SteenKSM MerksplasJuniorenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
103RudiSmetsSHE (België)HerenLB (Longbow)Zondag
104karelkumsappeltoernooiHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
105harrymoorsappeltoernooiHerenLB (Longbow)Zondag
106michielmoorsappeltoernooiHerenCB (Compound blank)Zondag
107paulputmansappeltoernooiHerenLB (Longbow)Zaterdag
108cynthiaroelofsappeltoernooiDamesLB (Longbow)Zondag
109nickyroelofsappeltoernooiHerenLB (Longbow)Zondag
110gerrievan hoofappeltoernooiHerenLB (Longbow)Zaterdag
111tinyvan hoofappeltoernooiHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
112wimvan molappeltoernooiHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
113lucvan StamappeltoernooiHerenLB (Longbow)Zondag
114LarsLindersWillemTell s.cHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
115HenkSmedingWillemTell s.cHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
116Ronaldvan de GraafARC RotterdamHerenLB (Longbow)Zondag
117Nancyvan der SarARC RotterdamDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
118Jef BouwmansBowhunter Roggel/Amicitia 1893HerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
119MaikelBouwmansBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
120GwenCollignonBowhunters RoggelDamesBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
121RutgerFokkensBowhunters RoggelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
122BenGeraetsBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
123KoosHeijnenBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
124HaroldJanshenBowhunters RoggelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
125SanderJanssenBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
126MarcSimonsBowhunters RoggelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
127Rikvan de BeukenBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
128Yvovan de LaarBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
129SteveWijlerBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
130RuudWinkelmolenBowhunters RoggelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
131SandraWolfsBowhunters RoggelDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
132TomWolfsBowhunters RoggelHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
133JensSchouwenaarsHandboogsociëteit d'Eendracht VlissingenHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
134LarsGeraertsEendracht St SebastiaanHerenTB (Traditional Bow)Zondag
135AmyHendriksOgioDamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
136Berryvan de GeijnOgioHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
137Sandrade BruinAvalonsports ApeldoornDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
138EddyPetersAvalonsports ApeldoornHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
139MarioBoltenDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
140JackFranssenDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
141GeertGeurtsDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
142YvonneGeurtsDe Grensschutters ReuverDamesLB (Longbow)Zaterdag
143WilbertHebbenDe Grensschutters ReuverHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
144PeterKillaarsDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
145GerMartensDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
146HayMartensDe Grensschutters ReuverHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
147WienPaulissenDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
148KoenSchourenDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
149GerSenssenDe Grensschutters ReuverHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
150BasVullersDe Grensschutters ReuverHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
151JasperStokmansBowhunters RoggelHerenBHR (Bowhunter Recurve)zaterdagzondag
152JoGeelkensRozenjagers SteinHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
153SamBrasséWillem tell sc hoensbroek (1203)JuniorenLB (Longbow)ZaterdagZondag
154FrancoisDe BoeckRHBHerenLB (Longbow)Zondag
155MartineMockersRHBDamesLB (Longbow)Zondag
156YvanMullensRHBHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
157WalterVoorspoelsRHBHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
158ThomasKockelmannSSV Neuss- ReuschenbergHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
159ClaudiaLeichtSSV Neuss- ReuschenbergDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
160ElsHerenkensTeam BlackhawkDamesBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
161LuukHerenkensTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
162LarsRaijmakersTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
163RensRaijmakersTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)Zondag
164PatrickRoothansTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
165Toonvan der VloetTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
166Johnvan HeugtenTeam BlackhawkHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
167Baltusde Louwerenhsv de vriendschapHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
168YaïroSteevenszhsv de vriendschapHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
169GustaveMertensSHEHerenLB (Longbow)Zondag
170JacquelineSteylsSHEDamesLB (Longbow)Zondag
171MelodyOuwehandArcDamesBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
172DannyWeeninkArcHerenLB (Longbow)Zondag
173LorentzWeeninkArcHerenLB (Longbow)Zondag
174ludwignulensessm maastrichtHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
175RegisNoorden, vanHBS Eendracht sint sebastiaanHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
176WolfgangStockemBogengemeinschaft VossenackHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
177FinyStockhemBogengemeinschaft VossenackDamesTB (traditional Bow)ZaterdagZondag
178DieterReissHerenLB (Longbow)ZaterdagZondag
179KeesNieuwdorpravenstein kloetingeHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
180douwejansenAmicitia 1893HerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
181wijnandjansenAmicitia 1893HerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
182FrankHumbletESSMHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
183MattiasRooxESSMAspirantenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
184MelissaWeisspflogAmicitia 1893JuniorenBBR (Barebow Recurve)Zaterdag
185van lieropRobertSagitta et ArcusHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
186DašaStokbroekxNico's AnimalAspirantenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
187GregorStokbroekxNico's AnimalHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
188MarielleStokbroekxNico's AnimalDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
189NatašaStokbroekxNico's AnimalDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
190NejcStokbroekxNico's AnimalAspirantenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
191NicoStokbroekxNico's AnimalHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
192ConstantijnHoningHilversumAspirantenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
193RonZuiderwijkHilversumHerenBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
194KoenGabrielsRecht naar Doel BreeHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
195FritsLeendersDe Grensschutters ReuverHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
196DannyHartmansAmicitia 1893HerenBBR (Barebow Recurve)Zondag
197AngelaNovotnyEFEDamesLB (Longbow)ZaterdagZondag
198HansNovotnyHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
199CodyDielemanEendrachtJuniorenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
200DeanDielemanEendrachtAspirantenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
201GideonDielemanEendrachtHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
202JørgenDohmenAmicitia 1893HerenTB (Traditional Bow)Zaterdag
203SandrineDohmenAmicitia 1893DamesBHR (Bowhunter Recurve)Zaterdag
204RuudDobbelsteinAmicitia1893HerenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
205AndreasNeullensEuregio feldbogen EschweilerHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
206ChrisHarkemaRobin HoodHerenBHR (Bowhunter Recurve)ZaterdagZondag
207JanSijtsmaRobin HoodHerenBBR (Barebow Recurve)ZaterdagZondag
208EricVan DijkOgioHerenTB (Traditional Bow)ZaterdagZondag
209PeterHameleersAmicitiaherenBHR (Bowhunter Recurve)Zondag
Eikeltjes Toernooi

7e 3D Animal Ronde Cadier en Keer

klik hier voor info en inschrijven

22 en 23 september 2018

European 5 Nations
klik hier voor info en inschrijven